کتاب موفقیت با قوانین جهان هستی

موفقیتمعرفی کتاب موفقیت با قوانین خداوند (قوانین جهان هستی)

 

سعید عباسی خیابانی در کتاب موفقیت با قوانین خداوند (قوانین جهان هستی) قصد دارد مهم‌ترین خصوصیات انسانی را به شما معرفی کند زیرا تنها با شناخت خود می‌توانید پلکان موفقیت را طی کرده و از زندگی نهایت استفاده را ببرید.

شما در جهانی زندگی می‌کنید که سرشار از شگفتی است اما عظیم‌ترین شگفتی این دنیا انسان است. شناخت او همیشه از مهم‌ترین مسائل بشریت بوده و همچنان نیز ادامه دارد. این به دلیل پیچیدگی‌های انسان است. شما همه‌ی توانایی‌هایی لازم جهت دستیابی به موفقیت را در درون خود دارید. با شناخت کامل و به کارگیری آن در زندگی روزمره شما نیز به جایگاه و مقامی که خواستار آن هستید می‌رسید.

سعید عباسی فعال در زمینه موفقیت و رشد فردی، با هدف کمک به شما در رسیدن به اهداف شخصی و ایجاد تعادل در تمام جنبه‌های زندگی‌تان این کتاب را به رشته‌ی تحریر درآورده است. او مدت‌ها در زمینه روانشناسی موفقیت، مطالعه و تحقیق و تدریس کرده و طبق تحقیقات گسترده‌ای که در این زمینه انجام داده، معتقد است به عنوان یک انسان باید بتوان در تمام جنبه‌های زندگی احساس رضایت و خوشبختی داشت نه فقط در یک جنبه.

او در این کتاب به شما توصیه می‌کند که برای خوشبختی نزد افراد خوشبخت بروید، برای کسب‌ و‌کار نزد افراد موفق در کسب‌ و کار و برای شادمانی و موفقیت خانوادگی نزد افرادی که خانواده‌ای شاد و موفق دارند.

این کتاب شامل 12 مرحله است که تمام مراحل آن برای رسیدن به موفقیت الزامیست. مادامی که فصل اول را به صورت کامل یاد نگرفته و به تمرینات آن عمل نکرده‌اید به فصل بعدی قدم نگذارید.

در بخشی از کتاب موفقیت با قوانین خداوند می‌خوانیم:

در گذشته‌های دور انسان‌های با اراده بعد از چهل سالگی به اهداف خود دست پیدا می‌کردند، در ایران هنوز هم عده‌ی بسیار زیادی به همان روش‌های قدیمی و بعد از چهل سالگی به اهداف خود دست پیدا می‌کنند ولی خبر خوب این است که سن موفق شدن دیگر چهل سال تخمین زده نمی‌شود، در کشورهای پیشرفته جهان بخاطر افزایش سرانه مطالعه، سن رسیدن به اهداف و کسب موفقیت به زیر بیست سال هم رسیده است و این یک نکته بسیار مهم است که در ایران و در سیستم آموزش بسیار نادیده گرفته می‌شود.

سرانه مطالعه در ایران بر طبق آخرین آمار، برای هر ایرانی سه دقیقه در سال می‌باشد و در صورتی که در کشور ژاپن در روز سی دقیقه است. یعنی ده سال مطالعه ایران برابر یک روز مطالعه کشور ژاپن است و این مسئله باعث می‌شود که کشوری مثل ژاپن در راس قدرت علمی جهان قرار بگیرد و هیچ ابر قدرتی توانایی مقابله با آن را نداشته باشد.

نمی‌دانم شمایی که در حال خواندن این کتاب هستید چند ساله هستید ولی این را می‌دانم که وظیفه دارید بعد از خواندن این کتاب و یادگیری مطالب آن و عمل به آن‌ها به هموطنانتان کمک کنید، مخصوصاً قشر جوان تا آن‌ها هم با شناخت قوانین خداوند در جهان، به سمت تعالی و پیشرفت حرکت کنند. و ما در آینده‌ای نزدیک شاهد یک کشور قدرتمند از لحاظ علمی باشیم.

پس اگر تابحال به آن موفقیتی که می‌خواهید نرسید به بخاطر این بوده که از لحاظ علمی در زمینه کاری، عاطفی، فرهنگی، معنوی و… در سطح مطلوب نبودید و زمانی که از لحاظ بار علمی به حد مطلوب برسید، متوجه خواهید شد که چقدر زندگی شیرین و زیباست.

فهرست مطالب

مقدمه مولف
فصل اول: تصمیم‌گیری
فصل دوم: ذهن و احساس
فصل سوم: قدرت کلام
فصل چهارم: قانون کارما
فصل پنجم: قدرت تجسم
فصل ششم: خلاقیت و نبوغ
فصل هفتم: ارتباط موثر و زندگی زیبا
فصل هشتم: اعتماد به نفس
فصل نهم: رهایی از تنبلی و عادات بد
فصل دهم: خانواده‌ی ایده آل
فصل یازدهم: رموز ثروت و توانگری
فصل دوازدهم: تنظیم هدف
انسان کامل